SIEMENS 6SE6420-2AD22-2BA1
Product condition Availability Warranty
Price
Estimate Totals
Input : 380-480V 7.5A
Output : 5.9A
Motor : 2.20kW
Protection : IP20
This SIEMENS inverter 6SE6420-2AD22-2BA1 MICROMASTER 420 5.9A is ready to replace your defective part on your automated equipment and comes with a warranty.
Input : 380-480V 7.5A
Output : 5.9A
Motor : 2.20kW
Protection : IP20