ORIENTAL Motor 5IK60GU-AFUL Induction
Product condition Availability Warranty
Price
Estimate Totals
Technical informations :
50W 100V 50Hz 0.93A 1300rpm
55W 100V 60Hz 1.10A 1550rpm
60W 115V 60Hz 0.96A 1550rpm