MEAN WELL NES-100-24 Power Supply +24V 4.5A
Product condition Availability Warranty
Price
Estimate Totals
MEAN WELL power supply reference MEAN WELL NES-100-24 for sale online on our webstore Cnc-shopping. The input voltage of this MEAN WELL power supply is 110-120VAC (2.5A) / 200-240VAC (1.5A) . The output DC voltage of this MEAN WELL power supply board is +24V (4.5A). This MEAN WELL Switching Power Supply NES-100-24 is ready to replace your defective power supply on your industrial equipement and comes with a warranty.